1. Elektro-inžinier s dobrou znalosťou nemčiny
 
Prijmeme elektro-inžiniera s dobrou znalosťou nemčiny, na riadenie projektov s nemecky hovoriacimi zákazníkmi. Podmienky: VŠ Vzdelanie elektrikárskeho zamerania s hlbokými znalosťami elektro, znalosť IT výhodou. Ponúkame výborné pracovné podmienky, nadpriemerné ohodnotenie v závislosti od výsledku.
Nástupný plat od 1 000 €.
 
 
2. Elektro-projektant pre prácu v E-Plane P8
 
Prijmeme projektanta na prácu v E-Plane so skúsenosťami a vedomosťami z oblasti projektovania elektrických rozvádzačov. Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka D/A je podmienkou. Ponúkame výborné pracovné podmienky, nadpriemerné ohodnotenie v závislosti od výsledku. 
Nástupný plat od 1 200 €.
  
 
3. Skladník do skladu elektrokomponentov
 
Prijmeme skladníka do skladu elektrokomponentov. Podmienky:  Výborná znalosť práce s počítačom, dobrá znalosť nejakého skladového programu, dobrá znalosť práce v exceli, SŠ vzdelanie elektrikárskeho zamerania. Ponúkame výborné pracovné podmienky, nadpriemerné ohodnotenie v závislosti od výsledku,
Nástupný plat  700 €.
 

4. Elektromontér
 
Prijmeme elektrikára na montáž elektrických rozvádzačov podľa schémy a výkresov Podmienky:  Vyhláška elektrikárskej spôsobilosti, minimálne §21, schopnosť čítať výkresy a elektrikárske schémy, Manuálna zručnosť a precíznosť, chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci. Ponúkame výborné pracovné podmienky, nadpriemerné ohodnotenie v závislosti od výsledku, nástupný plat od 4 €/hod., ďalšie benefity a prémie po zapracovaní.
 
 
V prípade záujmu posielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , prípadne volajte na 0918 590 590.