Ing. Miroslav Kohút

Zákazková výroba rozvádzačov a klimatizácií: profesionálne riešenia od odborníkov

Hľadáte spoľahlivého a cenovo výhodného výrobcu Vašich rozvádzačov alebo Klimatizácií? Potom ste u nás úplne správne. Využite naše dlhoročné know-how, našu overenú kvalitu a spoľahlivosť, ako aj prijateľné ceny za Váš rozvádzač alebo elektrický pult, panel, rozvodnú skriňu či klimatizáciu.

Od nášho založenia v roku 2004 ponúkame našim klientom tie najkvalitnejšie služby a sme braní ako špičkový a spoľahlivý partner v oblasti zákazkovej výroby elektrických rozvádzačov a klimatizácií do koľajových vozidiel. Až do apríla roku 2018 sme boli známi ako dcérska spoločnosť Českej firmy pod názvom BREMA SK, od 04.04.2018 fungujeme ako nezávislá spoločnosť pod novým názvom KELEX s.r.o.

Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je výroba nízkonapäťových elektrických rozvádzačov, k čomu od roku 2007 pribudla výroba kúrení a klimatizačných jednotiek do vlakových súprav a električiek pre našich zákazníkov po celej Európe. Naša spoločnosť má certifikáty kvality ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007 od švajčiarskej certifikačnej firmy SGS, takže si môžete byť istí, že vám ponúkame najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a profesionalitu za rozumnú cenu .

Rozhodnite sa pre KELEX s.r.o. - zmluvný výrobca, ktorý Vám zaručuje prvotriednu kvalitu, dodržanie dohodnutých dodacích termínov a prísnu diskrétnosť Vašich projektov. Naša profesionálna technická podpora Vám pomôže pri projektovaní alebo úpravách Vašich projektov, pri výbere vhodných komponentov a riešení vďaka hlbokým znalostiam našich inžinierov.

Keď budete hľadať výrobcu pre Vaše rozvádzače alebo rozvodnice, riadiace panely alebo ovládacie pulty, vždy sa Vám oplatí obrátiť sa na profesionálov. My už roky pracujeme pre renomované zahraničné spoločnosti kde sme si vybudovali dobré meno vďaka našej kompetencii, ktoré je zárukou toho, že aj Vy budete so spoluprácou s nami a s našimi výrobkami spokojní.

Ako skúsený poskytovateľ vám ponúkame:

 • Spoľahlivé a bezpečné vybavenie všetkých Vašich objednávok
 • Diskrétnosť a spoľahlivosť pri realizácii Vašich projektov
 • Najvyššiu kvalitu
 • Dodržanie termínu dodania

Ako aj tieto komplexné služby:

 • Vypracovanie ponuky
 • Kontrola a úprava existujúcich výkresov, plánov, schém a dokumentácie
 • Odborné poradenstvo
 • Plánovanie a koncepcia projektu
 • Návrh všetkých použitých komponentov
 • Montáž rozvádzača, osadenie prvkami a zapojenie elektroinštalácie
 • Vypracovanie výkresovej dokumentácie a zoznamu komponentov
 • Dokumentácia konečného stavu
 • Vystavenie všetkých požadovaných certifikátov a dokumentov

Úspory sa začínajú správnym plánovaním

Ekonomická efektívnosť projektov sa zvýši, ak zveríte projektovanie a výber komponentov pre Vaše rozvádzače a rozvodne do rúk odborníkov. Naša profesionalita, odbornosť a flexibilita pri realizácii objednávky Vám môže pomôcť ušetriť nemalá prostriedky. Ochotne Vám poradíme a upozorníme Vás na výhody, ktoré získate u nás ako doplnok k Vašim rozvádzačom alebo klimatizáciám. Na základe Vašich osobných požiadaviek vytvoríme koncept, ktorý vás presvedčí. Naši technici sú zárukou najvyššej kvality, a teda prvá adresa pre Váš projekt.

Máte záujem o ponuku na mieru na Vaše rozvádzače? Kontaktujte nás so žiadosťou o vypracovanie ponuky a spoľahnite sa na našich odborníkov, ktorí Vašu objednávku na zmluvnú výrobu odborne zabezpečia k Vašej plnej spokojnosti.